Conciƫrge Revius Lyceum Doorn

Conciërge 0,5 fte (20 uur) ingangsdatum per direct

De conciërge draagt zorg voor de toegankelijkheid en het functioneel gebruik van de gebouwen, verricht ondersteunende diensten zoals het klaarzetten van ruimten voor bijeenkomsten, verwerkt absenten i het schooladministratiesysteem, treedt op bij conflicterend gedrag van leerlingen, verzorgt de personeelskamer en verricht voorkomende kleine technische werkzaamheden.

Je bent een vraagbaak voor leerlingen en collega’s. Daarnaast verleen je hulp bij calamiteiten (ehbo,bhv).

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 5 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden. Voor een impressie van onze school klik hier.

Jouw achtergrond
Naast de gebaande paden geef je ook eigen invulling aan de functie van conciërge. Bij ons werk je namelijk om plezier te hebben. En om dat te kunnen doen heb jij:

  • affiniteit met jongeren
  • sociale en communicatieve vaardigheden
  • inzet zowel zelfstandig als in een team
  • flexibele inzetbaarheid (het werk zal ook in de avonduren plaatsvinden
 

Wat we jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:

  • een jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling.
  • de functie is ingeschaald in schaal 4 CAO-VO.
  • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten.
  • de mogelijkheid om opleidingen te volgen.
  • korting op je zorgverzekering.
  • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

 

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden een meezenden met het formulier. De vacature sluit op 18 maart 2019.

Wil je toch meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met mevrouw Femke Koetsier, hoofd facilitaire zaken via f.koetsier@reviusdoorn.nl of tel nr 0343-412145.

 

 

 

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl