Docent Godsdienst, eerste of tweede graads, 0,5 fte per direct, vervanging wegens ziekte

Docent Godsdienst eerste- of tweedegraads 0,5 fte per direct, vervanging wegens ziekte

Verbinding maken met leerlingen en "jouw" vak overbrengen op een inspirerende en bevlogen wijze. Dat is waar jij als docent godsdienst in uitblinkt. Met aandacht en oprechte interesse haal je het beste in de leerlingen naar boven. Bij het Revius Lyceum in Doorn werk je aan de ontwikkeling van je vak en lever je een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving. Deze vacature onderscheidt zich, omdat:

  • je deel mag uitmaken van een team van enthousiaste collega's
  • je op het Revius Lyceum op goede begeleiding mag rekenen
  • het een tijdelijke functie betreft tot het einde van het schooljaar 

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 5 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.

Jouw achtergrond
Jij herkent je in onze kernwaarden: ambitie, aandacht en actief leren. Jij geeft je eigen invulling aan de functie van docent godsdienst. Bij ons werk je namelijk om plezier te hebben. En om dat te kunnen doen heb jij:

  • de bevoegdheid om als docent godsdienst te werken of je bent in de eindfase van je opleiding
  • ervaring met het lesgeven aan onderbouw leerlingen

Wat we jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo.

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op 6 mei 2019.

Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de heer Frank Veenendaal via e-mail F.Veenendaal@reviusdoorn.nl of 0343-412145. Doe dit voor 19 april, daarna is de school gesloten tot 6 mei vanwege vakantie.
Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl