Begeleider passend onderwijs Revius Lyceum Doorn

Revius Lyceum Doorn zoekt een Begeleider passend onderwijs, 0,625 fte (25 uur), vanaf 1 augustus 2019

Met de invoering van Passend Onderwijs hebben scholen de plicht om extra begeleiding en ondersteuning te bieden aan leerlingen die dit nodig hebben. Het Revius Lyceum heeft een unieke combinatie van onderwijs en ondersteuning om te voorkomen dat leerlingen langdurig uitvallen op school en thuis komen te zitten. In Villa Revius krijgen leerlingen een eigen maatwerktraject van zorg en onderwijs aangeboden en kunnen daarnaast ook (gedeeltelijk) lessen volgen met hun eigen klas.

Waarin deze vacature zich onderscheidt: 

 • je woont intake gesprekken bij en levert inhoudelijke input
 • met de zorgcoördinator stel je opp's op waarin zorg en onderwijs gecombineerd worden
 • je begeleidt de leerlingen in Villa Revius op sociaal en emotioneel gebied en in onderwijs- en studievaardigheden
 • je geeft uitvoering aan de handelingsplannen van de leerlingen
 • overleggen en afstemmen met de vakdocenten van het Revius die les geven in Villa Revius behoort ook tot je werkzaamheden

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasiasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.

Jouw achtergrond
Jij herkent je in onze kernwaarden: ambitie, aandacht en actief leren. Jij kunt en durft beslissingen te nemen en pakt indien nodig door. Je onderhoudt contact met ouders en waar nodig werk je nauw samen met de dorpsconsulent en andere hulpverleners. Daarnaast heb jij:

 • een afgeronde hbo-opleiding richting orthopedagogiek, psychologie of vergelijkbaar
 • kennis en ervaring in het vo, jeugdhulpverlening en studiebegeleiding van leerlingen
 • een positieve manier van omgaan met weerstanden bij leerlingen en/of ouders
 • goede contactuele eigenschappen, je bent zorgvuldig en accuraat

Wat we jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:.

 • een jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling
 • salarisschaal 9
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten
 • de mogelijkheid om opleidingen te volgen
 • korting op op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op 10 juli 2019.

Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met mevrouw Edith van den Brink via e-mail E.vandenbrink@reviusdoorn.nl of telefoon 0343-412145. 

 

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl