Lesassistent Techniek/Beeldende Vorming Revius Lyceum Doorn

Het Revius Lyceum Doorn zoekt per direct een Lesassistent Techniek/Beeldende vorming (0,35 fte)

Als Lesassistent techniek/beeldende vorming ondersteun je deze vakgroepen . Jij zorgt ervoor dat de docenten in een omgeving kunnen werken die opgeruimd is en waarbij alle gereedschappen en apparatuur goed functioneert.
Je bezit goede ICT vaardigheden en bent bekend met 3-D printen. Je onderhoudt contact met de leveranciers over de apparatuur en besteld zo nodig nieuwe materialen.

Ook in de klas is jouw assistentie gewenst, en lever je een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving.

Deze vacature onderscheidt zich, omdat:

 • je zelfstandig je werkzaamheden plant en uitvoert
 • je leerlingen instrueert bij de uitvoering van practica, onderzoek en (profiel)werkstukken; 
 • het Revius Lyceum nieuw geoutilleerde lokalen heeft waar leerlingen werkzaamheden verrichten
 • aanschaf en onderhoud van gereedschappen en apparatuur onder jouw verantwoordelijkheid valt
 • je voor een veilige werkomgeving zorgt
 • Je ruimte krijgt om je verder te ontwikkelen
 • het (mede) ontwikkelen van nieuwe practica gestimuleerd wordt


CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met de hogeschool HAN (ALO-opleiding), de Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.


Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasiasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.


Jouw achtergrond

Jij herkent je in onze kernwaarden: ambitie, aandacht en actief leren. Naast het assisteren van de docenten techniek en beeldende vorming  tijdens de praktijklessen geef je ook een eigen invulling aan de functie van Lesassistent.
Bij ons werk je om plezier te hebben en om dat te kunnen doen heb jij:

 • plezier in het werken met jongeren met oog voor didactiek
 • overzicht en werk je nauwkeurig, een dienstbare instelling maar neemt ook graag initiatief
 • een creatieve oplossingsgerichte geest en een flexibele instelling om de diverse werkzaamheden aan te kunnen passen aan het ritme van de school
 • een opleiding op minimaal mbo-niveau.


Wat we jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:

 • een jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling.
 • salaris is ingeschaald in schaal 4 cao-vo.
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten.
 • de mogelijkheid om opleidingen te volgen.
 • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op 6 oktober 2019.

Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan
 contact op met mevrouw Femke Koetsier via e-mail F.koetsier@reviusdoorn.nl of (0343) 412145.

 

 

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl