Onderwijsassistent Revius Lyceum Doorn

 

Het Revius Lyceum Doorn zoekt een Onderwijsassistent met organisatorische kracht 0,5 fte (20 uur) per 1 augustus 2020   Als onderwijsassistent bij het Revius Lyceum ben je meer dan alleen ondersteuning, je bent onderdeel van een team die een spil vormt binnen de organisatie. Je taken zijn divers, van het (mede)organiseren van een open dag tot surveilleren bij toetsen. Maar ook het achterhalen van (leerling) gegevens voor de profielexcursies en het bijstaan van de jaarlaagcoördinatoren behoren tot je taken. Tijdens de examenperiode ben je extra beschikbaar om alles in goede banen te leiden. Je  bent een aanspreekpunt voor veel leerlingen en docenten en van jou wordt verwacht dat je discreet en professioneel bent.    Deze vacature onderscheidt zich omdat:   • het een zeer diverse functie is waarbij vrijwel geen dag hetzelfde is • je deel mag uitmaken van een team enthousiaste collega’s • op het Revius goede begeleiding mag verwachten • we van jou een gestructureerde en pro actieve aanpak verwachten, meedenken en uitvoeren   

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht. 


Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasiasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.

Jouw achtergrond
Je bent een teamplayer met individuele kwaliteiten. Kan snel inspringen op situaties met deadlines en organiseren zit je in het bloed. Daarnaast ben je administratief onderlegd en communicatief vaardig. Wat zeker niet mag ontbreken is een flinke dosis humor want bij ons werk je ook om plezier te hebben.

Naast de gebaande paden geef je ook eigen invulling aan de functie van onderwijsassistente. En om dat te kunnen doen heb jij:   • hbo werk-denk niveau • een groot verantwoordelijkheidsgevoel en weet je van aanpakken • kennis en vaardigheid in het werken met office programma’s • een grote mate van stressbestendigheid, ben je accuraat, dienstverlenend en klantgericht 

• geen bezwaar tegen flexibele werktijden ten tijde van de piekmomenten 


Wat we jou bieden

Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:

• een jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling. • salaris ingeschaald in schaal 6 cao-vo. • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten. • de mogelijkheid om opleidingen te volgen. • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep  

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op
6 april 2020.

Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan  contact op met mevrouw Femke Koetsier via e-mail F.koetsier@reviusdoorn.nl of (0343) 412145. 

         
Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl