Orthopedagoog/psycholoog Seyster College

Het Seyster College zoekt per 4 januari 2021 een orthopedagoog/psycholoog voor 0,60 tot 0,70 fte. Het betreft een vervanging tot het einde van het schooljaar.  

CVO Groep Zuidoost-Utrecht 
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.  

De school  
Het Seyster College is een school voor praktijkonderwijs. Op onze school zitten jongeren van 12 tot 18 jaar waarbij een praktische manier van leren beter past dan een theoretische aanpak. Veel jongeren hebben daarbij extra zorg en begeleiding nodig. Waar mogelijk bieden wij ze dat. Wij helpen ze om zichzelf te ontwikkelen, zodat ze straks, als ze van school komen, hun plek in de samenleving kunnen vinden. Gelet op de kenmerken van onze doelgroep is veel samenwerken met de ouders en het netwerk om de leerling van belang. Onze school is klein en overzichtelijk. Leerlingen en ouders voelen zich er snel thuis. We zijn duidelijk.
Dat is belangrijk, omdat we merken dat het helpt om onze leerlingen een prettige schooltijd te geven. 

Jouw achtergrond:
Orthopedagoog/psycholoog in het bezit van een aantekening diagnostiek, kennis van onderwijs en het werken met leerlingen met een licht verstandelijke beperking/ moeilijk lerend niveau. Je hebt een brede theoretische kennis op het vakgebied en het algemene terrein van de leerlingbegeleiding. verder ben je vaardig in het adviseren aan ouders/verzorgers, schoolleiding, leraren en andere deskundige en ben je vaardig in het behandelen van sociaal-emotionele problematieken. 

Taken zijn o.a.: pedagogische begeleiding, ondersteuning van leraren, diagnostisch onderzoek en leerlingbegeleiding.

Wat we jou bieden:  
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:   

  • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring (schaal 11)

  • een financiële tegemoetkoming in de reiskosten 

  • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep

  • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering 

Informatie:  
Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de heer 
Hennie van den Boorn via e-mail h.vandenboorn@seystercollege.nl of via telefoonnummer (030) 6954617. 

Direct solliciteren: 
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier.  
De vacature sluit op 16 november 2020. 

 

 

 Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl