Ondersteunend medewerker ICT Revius Lyceum Doorn

Revius Lyceum Doorn zoek een ondersteunend medewerker ICT 0,5 fte (20 uur) vanaf
1 februari 2021


Een veelzijdige baan met eigen verantwoordelijkheden waarbij een pro actieve houding gewaardeerd wordt, dat is de functie van ondersteunend medewerker ICT op het Revius Lyceum.

Tijdens de piekperiodes sta je stevig in je schoenen en kan je de druk aan van deadlines. Je bent flexibel en blijft rustig onder alle omstandigheden. Dynamisch, accuraat en stressbestendig zijn kenmerken waarin jij jezelf herkent. Je bent communicatief vaardig en weet op een heldere manier oplossingen uit te leggen. Je biedt gebruikersondersteuning aan leerlingen en medewerkers. I-pads hebben geen geheimen voor je. Daarnaast installeer je
hard- en software op locatie en ook het schrijven van een (kleine) handleiding is voor jou geen probleem.

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasiasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.

Jouw achtergrond
Naast de gebaande paden geef je ook eigen invulling aan de functie van medewerker ICT. Bij ons werk je namelijk om plezier te hebben. En om dat te kunnen doen heb jij:

 • minimaal mbo4 richting ICT-beheerder, afgerond of in de laatste fase van je opleiding
 • actuele kennis van office 365
 • goede sociale en communicatieve vaardigheden
 • een groot verantwoordelijkheidsgevoel en weet je van aanpakken
 • gedegen kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift
 • een gestructureerde en pro actieve aanpak, je denkt mee en kan ook uitvoeren
 • een dienstverlenende, klantgerichte instelling en ben je stressbestendig en accuraat

Wat we jou bieden
Een goede begeleiding in een nieuwe werkomgeving is essentieel voor een goede start. Dat is wat wij jou bieden. Je werkt samen met een ervaren ICT beheerder die jou wegwijs zal maken in alle processen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:

 • een jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling.
 • salaris ingeschaald in schaal 5 cao-vo.
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten.
 • de mogelijkheid om opleidingen te volgen.
 • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op
7 december 2020.

Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan  contact op met de heer Frank Veenendaal via e-mail F.veenendaal@reviusdoorn.nl of telefoonnummer (0343) 412145.

 

 

 

 

 

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl