Docent Scheikunde Revius Lyceum Doorn

Revius Lyceum Doorn zoekt een docent Scheikunde (eerstegraads) 0,8 fte
vanaf 23 augustus 2021.

Jij maakt verbinding met de leerlingen en je brengt jouw vak op inspirerende en bevlogen wijze over. Dat is waar jij als docent scheikunde in uitblinkt. Met aandacht en oprechte interesse haal je het beste in de leerlingen naar boven. Om dat mogelijk te maken bieden wij de faciliteiten die jij nodig hebt om dat te kunnen verwezenlijken. Bij het Revius Lyceum in Doorn werk je aan de ontwikkeling van je vak en lever je een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving.
Deze vacature onderscheidt zich, omdat jij: 

 • op het Revius Lyceum goede begeleiding krijgt ook als je al ervaren bent
 • de mogelijkheid hebt om jezelf te ontwikkelen en door te groeien
 • deel mag uitmaken van een team van enthousiaste collega's
 • kan rekenen op enthousiasme voor nieuwe ideeën

Deze vacature betreft in eerste instantie een vervanging tot ongeveer 7 december 2021.
Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid dat het dienstverband wordt gecontinueerd met een een omvang van 0,6 fte.

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasiasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.

Jouw achtergrond
Jij herkent je in onze kernwaarden: ambitie, aandacht en actief leren. Daarmee geef je een eigen invulling aan de functie van docent scheikunde, bij ons werk je namelijk om plezier te hebben.
Om dat te kunnen doen heb jij:

 • de bevoegdheid om als eerstegraads docent scheikunde te werken
 • ervaring met het lesgeven aan havo en vwo leerlingen
 • het enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak
 • de motivatie om mentorleerlingen te begeleiden

  Wat wij jou bieden
  We snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Door de inzet van docentencoaches word je het hele jaar goed ondersteund. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:  

  • een tijdelijk contract, met uitzicht op een vaste aanstelling
  • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring (schaal LB, LC of LD)
  • een financiële tegemoetkoming in reis- en eventueel verhuiskosten
  • de mogelijkheid om eventueel opleidingen te volgen
  • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
  • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

  Direct solliciteren
  Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier.
  De vacature sluit op 1 maart 2021.

  Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de heer Frank Veenendaal via e-mail F.Veenendaal@reviusdoorn.nl of telefoon (0343) 412 145.
  Vanwege de beperkte bereikbaarheid van de school adviseren wij om zoveel mogelijk per e-mail jouw vragen te stellen.

  In verband met de voorjaarsvakantie is de school gesloten van 22 t/m 28 februari a.s.

   

  Werken bij CVO Groep

  Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

  Meer over CVO Groep
  Contactgegevens

  Graaf Adolflaan 4
  3708 XB Zeist

  (0343) 48 99 11
  info@cvog.nl