45 klassen-ondersteuners

Revius Lyceum Doorn zoekt 45 klassen-ondersteuners  13 – 32 uur (2 – 5 dagen)
vanaf 1 maart 2021.


Altijd al willen weten hoe het er in het onderwijs aan toe gaat? Misschien ooit met de gedachte gespeeld om voor de klas te staan? Heb je affiniteit met middelbare scholieren? Solliciteer dan naar deze functie en help ons het onderwijs op anderhalve meter afstand te geven. Ervaring is fijn maar niet nodig want wij leiden je in korte tijd op.


CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en
de Universiteit Utrecht.

Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasiasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons prachtige nieuwe schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.

Jouw achtergrond
Onderwijservaring is niet noodzakelijk, een dienstverlenende instelling en affiniteit met de doelgroep is waar wij naar op zoek zijn.

Wat we jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo . Het betreft een tijdelijke functie in schaal 1 waarvan de duur afhankelijk is van de corona maatregelen.

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw (korte) motivatie en cv kun je uploaden een meezenden met het formulier.
De vacature sluit op 22 februari 2021. De sollicitatiegesprekken vinden online plaats. Deze vacature is in samenwerking met AdHoc docent.

Toch nog vragen? Neem dan contact op met Clementine van den Berg of Helen-Sue Allard via telefoonnummer (0343) 412145.

Wegens de voorjaarsvakantie zijn wij van 22 februari t/m 28 februari 2021 gesloten.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl