Orthopedagoog/(school)psycholoog Beukenrode Onderwijs

Beukenrode Onderwijs zoekt per 1 mei 2021 een orthopedagoog/(school)psycholoog voor 0,6 tot 0,8 fte.

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Beukenrode Onderwijs Doorn
Beukenrode Onderwijs is een school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs, cluster 4. Op Beukenrode Onderwijs zitten maximaal 150 leerlingen met externaliserende en internaliserende gedragsproblemen. Het uitstroomperspectief van deze leerlingen is vervolgonderwijs. Wij bieden diplomagericht onderwijs op vmbo- en MBO niveau 1 niveau en de onderbouw van de havo. De school heeft een examenlicentie waardoor gewerkt wordt naar een regulier VMBO-diploma.
Beukenrode Onderwijs streeft ernaar dat leerlingen zich bij ons op hun plaats voelen en echt deel uitmaken van de school. Wij hechten veel waarde aan de onderlinge relaties. De samenwerking tussen ouders/verzorgers, de leerling, de school en de eventuele externe begeleiding is van groot belang. Wij kijken het liefst naar de mogelijkheden van de individuele leerling: de kwaliteiten en talenten die we kunnen helpen ontwikkelen. Beukenrode Onderwijs heeft een nevenvestiging in Odijk: het Onderwijs Zorg Centrum. In samenwerking met Stichting Timon voor jeugdhulpverlening wordt onderwijs en jeugdhulp gecombineerd voor leerlingen die vanwege onder andere verzuimproblematiek tijdelijk niet passen in een vorm van voortgezet (speciaal) onderwijs.

Jouw achtergrond
Jij voelt je aangesproken door de opdracht van Beukenrode Onderwijs en jij wilt graag een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van onze leerlingen, maar zeker ook aan de ontwikkeling van ons team. En om dat te kunnen doen heb jij:

  • affiniteit met leerlingen uit het speciaal onderwijs
  • enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de school

Wat we jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-po, zoals:

  • een jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling
  • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring (schaal L11 of L12)
  • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten
  • de mogelijkheid om opleidingen te volgen
  • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
  • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Sollicitatie informatie

De sollicitatieprocedure bestaat uit twee rondes. De eerste ronde is digitaal via Microsoft Teams en de tweede ronde vindt plaats op locatie. Voor inhoudelijke vragen over de functie kan contact opgenomen worden met orthopedagoog Marit Zegers, m.zegers@beukenrodeonderwijs.nl of (06) 82008981. Voor proces vragen kan opgenomen worden met directeur Willem Schnoor, w.schnoor@beukenrodeonderwijs.nl of (06) 18181167. Op verzoek via mail is een uitgebreide omschrijving van de functie, werkzaamheden en benodigde kennis en vaardigheden beschikbaar.

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op
5 maart a.s.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl