Docent Duits Christelijk Lyceum Zeist

Het Christelijk Lyceum Zeist zoekt een docent Duits (eerstegraads),
per 1 augustus 2021 voor 0,80 tot 0,90 fte.

Voor komende schooljaar zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die op een inspirerende wijze kennis kan overbrengen aan leerlingen maar ook verbinding met ze kan maken en het beste in de leerlingen naar boven kan halen. Bij het Christelijk Lyceum Zeist werk je aan de ontwikkeling van je vak en lever je een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving. Deze vacature onderscheidt zich doordat:

 • Onze school uitstekende faciliteiten biedt op onder meer het terrein van digitale leermiddelen (alle leerlingen en docenten beschikken over Mac-book).
 • We een goed programma hebben voor het begeleiden van nieuwe docenten.

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met
6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor.
De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met
hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Christelijk Lyceum Zeist
Wij zijn een school waar leerlingen, docenten en andere medewerkers actief aan hun eigen ontwikkeling werken. Leren doen we namelijk allemaal. Het Christelijk Lyceum Zeist kent de volgende opleidingen: vmbo-tl, (tweetalig) havo, (tweetalig) atheneum en tweetalig gymnasium. Onze visie op goed onderwijs? Bouwen aan goede relaties met medeleerlingen en docenten, kennis vergroten en sturen op autonomie. Daarnaast is het leren samenwerken een belangrijk onderdeel van de opleidingen: met de leerling als eigenaar van het leerproces en de onderwijsgevende als inspirator en regisseur.

Jouw achtergrond
• Je hebt de bevoegdheid als eerstegraads docent Duits of je studeert daarvoor op korte termijn af.
• Je herkent je in onze kernwaarden: Aantrekkelijk, Uitdagend en Effectief.
• Je bent een teamspeler die een bijdrage kan leveren aan de doorontwikkeling van de sectie.
• Je hebt enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak en aan de doorontwikkeling van de DSD en Goethe programma's van onze school.

    Wat we jou bieden
    Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de CAO-VO, zoals:

    • en jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling
    • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring (schaal LB/LC/LD)
    • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten
    • de mogelijkheid om opleidingen te volgen
    • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
    • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

    Direct solliciteren
    Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
    Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier.
    De vacature sluit op 26 april 2021.

    Wil je toch meer informatie over de vacature van eerstegraads docent Duits? Neem dan contact op met de heer Rob Bijeman via r.bijeman@clz.nl.

     

    Acquisitie naar aanleiding van de vacature wordt niet op prijs gesteld. 

     

     

     

    Werken bij CVO Groep

    Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

    Meer over CVO Groep
    Contactgegevens

    Graaf Adolflaan 4
    3708 XB Zeist

    (0343) 48 99 11
    info@cvog.nl