Docent Godsdienst Revius Lyceum Doorn

Revius Lyceum Doorn zoekt per direct een docent Godsdienst (eerstegraads)
voor 0,5 tot 0,6 fte.


Met aandacht en oprechte interesse haal je het beste in de leerlingen naar boven. Jij maakt verbinding met de leerlingen en je brengt jouw vak op inspirerende en bevlogen wijze over. Dat is waar jij als docent godsdienst in uitblinkt. Om dat mogelijk te maken bieden wij de faciliteiten die jij nodig hebt om dat te kunnen verwezenlijken. Bij het Revius Lyceum Doorn werk je aan de ontwikkeling van je vak en lever je een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving.
Deze vacature onderscheidt zich, omdat jij:
 • op het Revius Lyceum kan rekenen op een goede begeleiding ook als je al ervaren bent
 • de mogelijkheid krijgt om jezelf te ontwikkelen en door te groeien
 • deel mag uitmaken van een team van enthousiaste collega’s
 • kan rekenen op enthousiasme voor nieuwe ideeën

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Het Revius Lyceum Doorn is onderdeel van de CVO Groep Zuidoost-Utrecht, een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs. Als CVO Groep doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Revius Lyceum Doorn
Aandacht, ambitie en actief leren. Door een veilig leerklimaat te bieden waar ieder kind zichzelf kan zijn, willen we zoveel mogelijk uit onze leerlingen halen. Van mavisten tot en met onze gymnasiasten. We dagen uit door de verantwoordelijkheid uit handen te geven en leerlingen zelf de regie te geven in hun schooltijd. Nadenken over de maatschappij en over jezelf horen daarbij. De Revianen, zoals we onze leerlingen ook wel noemen, scoren jaarlijks hoger dan het landelijke gemiddelde. Daar zijn we met recht trots op. Het Revius Lyceum in Doorn staat goed op de kaart, dankzij onze medewerkers én onze leerlingen. In ons moderne schoolgebouw zijn alle onderwijskundige mogelijkheden aanwezig om het beste onderwijs te kunnen bieden.

Jouw achtergrond
Jij herkent je in onze kernwaarden: ambitie, aandacht en actief leren. Daarmee geef je een eigen invulling aan de functie van docent godsdienst, bij ons werk je namelijk om plezier te hebben.
Om dat te kunnen doen heb jij:

 • de bevoegdheid om als eerstegraads docent godsdienst te werken of in de laatste fase van je opleiding
 • ervaring met het lesgeven aan mavo-, havo- en vwo leerlingen
 • het enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak
 • de motivatie om mentorleerlingen te begeleiden

Wat wij jou bieden
We snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Door de inzet van docentencoaches wordt je het hele jaar goed ondersteund. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden zoals:

 • jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband
 • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten
 • de mogelijkheid om opleidingen te volgen
 • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
Jouw motivatie en cv kun je uploaden een meezenden met het formulier.
De vacature sluit op 10 oktober 2021.

Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de heer Job Kooi via e-mail: J.kooi@reviusdoorn.nl of via telefoonnummer (0343) 412145.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl