Groepsdocent Onderwijszorgcentrum (OZC) Beukenrode Onderwijs

Beukenrode Onderwijs zoekt per 1 augustus 2022 een Groepsdocent Onderwijszorgcentrum (OZC) tweedegraads voor 0,7 fte.

Lekker les geven, genieten van uitdagingen en plezier maken in je werk! Dat is wat we van je vragen. Wil jij en kan jij dat? Onze leerlingen zoeken een groepsdocent die hen begrijpt, geduld met ze heeft, oog heeft voor vaardigheden om geleerde kennis in de praktijk te kunnen brengen en die leuke lessen weet te geven. Onze leerlingen genieten ervan als je een flinke portie humor meebrengt. Op het OZC werk je met leerlingen aan zowel de persoonlijke competenties als aan de verschillende vakken. Onderwijsmedewerkers werken samen met medewerkers van jeugdhulpverlening.

Deze vacature is net een beetje anders, omdat:
 • we je niet zomaar voor de groep zetten, je krijgt goede begeleiding;
  je de mogelijkheid krijgt om volop te professionaliseren maar ook om mee te denken in het beleid van de school. We bouwen de school samen op.
Wat we belangrijk aan jou vinden:
 • je biedt onze doelgroep een veilige plek om zich te ontwikkelen;
 • je biedt onze doelgroep gewoon goed onderwijs;
 • je vertaalt moeilijk verstaanbaar gedrag van leerlingen naar jouw handelen: wat kan jíj doen?;
 • je vindt het zelf ook leuk om te leren;
 • samenwerken met collega’s van de hulpverlening en onderwijs past bij jou.

Onderwijs Zorg Centrum
Het OZC is een nevenvestiging van Beukenrode Onderwijs waar in samenwerking met de Stichting Timon, voor jeugdhulpverlening een gezamenlijk aanbod is gecreëerd voor leerlingen die vanwege diverse redenen tijdelijk niet passen op een vorm van voortgezet (speciaal) onderwijs. Leerlingen hebben specifieke hulpvragen op het gebied van gedrag- en leerproblematiek en zijn gemiddeld zes maanden op het OZC. Thuis krijgen leerlingen MDFT van medewerkers Timon en op het OZC worden ze begeleid door een trajectbegeleider van de hulpverleningsorganisatie. Ons doel is om met leerlingen te onderzoeken wat een goede setting is om verder te leren en stromen uit naar regulier onderwijs of speciaal onderwijs. Het niveau waarop leerlingen werken is van vmbo basis tot en met vwo en ze werken in principe met het materiaal van de school van herkomst.

CVO Groep Zuidoost-Utrecht
Als open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht doen we er alles aan om een fijne en veilige leeromgeving te creëren. Dat doen we met 6 verschillende scholen met elk hun eigen karakter. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en anticiperen op maatschappelijke behoeftes. Kwaliteit bieden aan leerlingen en ouders, voortdurend op zoek gaan naar verbeteringen en een inspirerende werkomgeving bieden aan medewerkers, daar doen we het voor.
De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN
(ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Jouw achtergrond
Jij wil graag een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van onze leerlingen maar zeker ook aan de ontwikkeling van jezelf, ons team en de gang van zaken op het OZC.
En om dat te kunnen doen:

 • heb jij de bevoegdheid om als groepsdocent te werken;
 • voel je je betrokken bij leerlingen die hulpvragen hebben op het gebied van leren en ontwikkeling;
 • ben je bereid om samen te werken in het team, met medewerkers zorg en onderwijs;
 • ben je enthousiast om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het OZC.

Wat we jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden zoals:

 • een jaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling;
 • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring;
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten;
 • de mogelijkheid om opleidingen te volgen;
 • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep;
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
Jouw motivatie en CV kun je uploaden een meezenden met het formulier.

Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de teamleider;
de heer Mark Sangers, via e-mail m.sangers@beukenrodeonderwijs.nl of
telefoonnummer (0343) 413883.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl