Conciërge De Sprong

Voor VSO de Sprong Locatie Maarsbergen zijn we met ingang van 22 augustus 2022
op zoek naar een conciërge voor 40 uur (1,0 fte). De vacature betreft een vervanging.

De CVO Groep is een open christelijke scholengroep voor voortgezet onderwijs in Zeist, Doorn Wijk bij Duurstede. Als CVO Groep werken we aan een fijne en veilige leer- en werkomgeving.
Dat doen we op 7 verschillende scholen met elk hun eigen karakter, ondersteund vanuit ons Centraal Bureau. Het VSO de Sprong is een van de 7 scholen. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en vertalen deze in ons onderwijs. Het beste onderwijs voor onze leerlingen en een inspirerende werkomgeving voor onze medewerkers, daar doen we het voor.

Wanneer je op zoek bent naar een baan waar iedere dag weer anders is en waar je samen met je collega’s een belangrijke bijdrage levert aan een mooie schooltijd voor de leerlingen en een veilig en prettig leer- en leefklimaat. Dan ben jij de spil in de school waar wij naar op zoek zijn!

VSO de Sprong Maarsbergen is een school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs (VSO).
Deze kleinschalige voorziening is voor maximaal 80 leerlingen die (tijdelijk) niet mee kunnen draaien in het reguliere onderwijs. Op VSO de Sprong is de relatie belangrijk. We hebben respect voor de ander en leren van elkaar. Wij stimuleren ontwikkeling waarbij wij aansluiten bij de individuele behoeften van de leerlingen. De school is onderdeel van de CVO Groep en werkt samen met behandelcentrum Intermetzo. Een aantal leerlingen zijn woonachtig op het terrein van één van de Intermetzo instellingen (woongroepen). VSO de Sprong biedt 2 uitstroomprofielen aan, vervolgonderwijs en arbeid.

Wat ga je doen?
Als conciërge ben je het aanspraakpunt van de leerlingen in en om onze school. In de morgen heet je ze welkom en door de wijze waarop je de leerlingen aanspreekt en door je positieve uitstraling weten de leerlingen hoe zij zich in de gangen en op het schoolplein moeten gedragen. Wanneer het toch een keertje misgaat weet je dit op een constructieve wijze op te lossen. Je herkent situaties, schat ze op waarde in en reageert op een pedagogisch verantwoorde manier. Je bent mede verantwoordelijk voor de pauzesurveillance en vindt het leuk en vanzelfsprekend om met leerlingen activiteiten voor een pauze te bedenken.
Je draagt mede zorg voor het openen en sluiten van het gebouwen alles wat daartussen gebeurt. Je assisteert bij verschillende activiteiten op de school en draagt er zorg voor dat het gebouw altijd op orde en goed onderhouden is.

Wij vragen

  • Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau met aantoonbare relevante kennis/werkervaring op pedagogisch gebied (pedagogisch conciërge/pedagogisch medewerker/jongeren werker).
  • Je hebt affiniteit met het werken met VSO leerlingen.
  • Je beschikt over een EHBO of BHV diploma of bent bereid deze te halen.
  • Je bent communicatief vaardig, overlegt makkelijk met ouders, leerlingen en collega’s.
  • Je beschikt over organisatietalent, stelt prioriteiten, stemt planningen af en zorgt ervoor dat de benodigde middelen op het juiste moment beschikbaar zijn.
  • Je signaleert opvallend gedrag, weet wat er in de school speelt en kan hierin adequaat handelen.

Wat wij jou bieden
De functie is ingeschaald in schaal 4 van de CAO-PO (min. € 1.942,- en max. € 2.692,- bij een fulltime benoeming).

• een tijdelijk contract voor de duur van de vervanging
• een financiële tegemoetkoming in reiskosten
• korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
• deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Informatie
Wanneer je aanvullende informatie wilt hebben over de functie kun je contact opnemen met
de heer B. Dommershuijsen, teamleider De Sprong Maarsbergen,
via telefoonnummer (06) 42816150 of per email: b.dommershuijsen@desprong.nl.

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl