Conciërge (m/v) Revius Lyceum Doorn

 

Revius Lyceum Doorn zoekt per direct een Conciërge (m/v) 0,75 - 1.0 fte (30-40 uur ).

Op het Revius Lyceum in Doorn willen we dat leerlingen én medewerkers voelen dat ze ertoe doen. Leerlingen leren van docenten, van elkaar, uit boeken, door verhalen en via digitale bronnen. Ze leren door te onderzoeken, te doen en zichzelf uit te dagen door nieuwsgierig, creatief en kritisch te zijn.  Wij leren leerlingen zoveel mogelijk verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen leerproces. Daarnaast stimuleren we elkaar om nieuwsgierig, creatief en kritisch te zijn. En niet onbelangrijk: we werken en leren ook om plezier te hebben!  

Iedereen is welkom op onze open christelijke school. Respect voor de ander en openheid naar elkaar zijn voor ons een vanzelfsprekendheid. Wij willen leerlingen opleiden tot (zelf)bewuste, bekwame en kritische burgers die zich betrokken voelen met de wereld om hen heen.  Wij willen met ons onderwijs de blik van onze leerlingen op de wereld verbreden en ze voorbereiden op de toekomst. 

Werk jij graag met jongeren en hou je van afwisselende werkzaamheden? Ben je flexibel, pro actief en ook een beetje handig? Als je het ziet zitten dat geen dag hetzelfde is dan pas jij als conciërge wellicht in ons team van onderwijsondersteuners.

Onze conciërges zijn de gastheren en -vrouwen van onze school. Als onderdeel van een dynamisch team ben je het eerste aanspreekpunt aan de telefoon of als iemand het schoolgebouw binnenkomt . Je bent een vraagbaak voor zowel leerlingen als collega’s. Jij bent belangrijk voor de leerlingen en je weet met rust en humor een goede sfeer te houden. je weet het hoofd koel te houden bij calamiteiten en ad hoc situaties.

 Als conciërge ben jij de spil in de organisatie.

Samen met het team bied je allerlei ondersteunende diensten, tijdens controle-rondes hou je toezicht op de ruimtes, verricht je waar nodig kleine (technische) werkzaamheden. Je bent onderdeel van de organisatie van bijeenkomsten en schoolfeesten en jij zorgt ervoor dat alles klaargezet wordt en op rolletjes loopt.

Voor een impressie van onze school klik hier

Jouw achtergrond
Naast de gangbare werkzaamheden geef je ook een eigen invulling aan de functie van conciërge. Bij ons werk je namelijk ook om plezier te hebben. Daarvoor neem jij het volgende mee:

 • werken met jongeren vind je leuk
 • sociale en communicatieve vaardigheden
 • 2 rechterhanden
 • pro actieve instelling
 • je kunt zowel zelfstandig als in een team werken
 • je bent flexibel inzetbaar over 5 dagen
 • je bent bereid om incidenteel tijdens avonduren te werken

Wat we jou bieden
Iets bereiken en het ontdekken en ontwikkelen van je talenten kan alleen in een veilige omgeving. Wij vinden het belangrijk dat ieder mens, leerling en medewerker zich van betekenis en veilig voelt. We geven elkaar het vertrouwen om te mogen ontdekken wie we zijn, waar we goed in zijn en te leren van onze fouten. Je krijgt een gedegen inwerkperiode met goede begeleiding. Het Revius Lyceum kenmerkt zich door een collegiale werksfeer. Daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden zoals:

 • een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband                             
 • salaris conform CAO-VO in schaal 4 (€1942 - €2692)
 • elke dag vers fruit
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten
 • de mogelijkheid om cursussen te volgen (zoal BHV, EHBO of andere gerelateerde opleidingen)
 • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Direct solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
Jouw motivatie en cv kun je uploaden een meezenden met het formulier.
Reageren kan tot 11 oktober 2022. Wil je meer informatie?
Neem dan contact op met mevrouw Femke Koetsier, hoofd facilitaire zaken via
e-mail: f.koetsier@reviusdoorn.nl of telefoonnummer (0343) 412145.

Meer informatie over het Revius Lyceum Doorn vind je op www.reviusdoorn.nl.
Het Revius Lyceum Doorn maakt deel uit van de stichting CVO Groep (www.cvog.nl),
een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht.
De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

 

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl