Conciërge De Sprong

Voor VSO de Sprong Locatie Maarsbergen zijn we met ingang van 1 november of per direct op zoek naar een conciërge voor 40 uur (1,0 fte). De vacature betreft een vervanging.

De CVO Groep is een open christelijke scholengroep voor voortgezet onderwijs in Zeist, Doorn Wijk bij Duurstede. Als CVO Groep werken we aan een fijne en veilige leer- en werkomgeving.
Dat doen we op 7 verschillende scholen met elk hun eigen karakter, ondersteund vanuit ons Centraal Bureau. Het VSO de Sprong is een van de 7 scholen. Wij spelen als CVO Groep in op ontwikkelingen in de samenleving en vertalen deze in ons onderwijs. Het beste onderwijs voor onze leerlingen en een inspirerende werkomgeving voor onze medewerkers, daar doen we het voor.

VSO de Sprong Maarsbergen is een school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs (VSO).
Deze kleinschalige voorziening is voor maximaal 80 leerlingen die (tijdelijk) niet mee kunnen draaien in het reguliere onderwijs. Op VSO de Sprong is de relatie belangrijk. We hebben respect voor de ander en leren van elkaar. Wij stimuleren ontwikkeling waarbij wij aansluiten bij de individuele behoeften van de leerlingen. De school is onderdeel van de CVO Groep en werkt samen met behandelcentrum Intermetzo. Een aantal leerlingen zijn woonachtig op het terrein van één van de Intermetzo instellingen (woongroepen). VSO de Sprong biedt 2 uitstroomprofielen aan, vervolgonderwijs en arbeid.

Wat ga je doen?
Werk jij graag met jongeren en hou je van afwisselende werkzaamheden? Ben je flexibel, pro actief en ook een beetje handig? Als je het ziet zitten dat geen dag hetzelfde is dan pas jij als conciërge wellicht in ons team van onderwijsondersteuners.

Onze conciërges zijn de gastheren en -vrouwen van onze school. Je bent een vraagbaak voor zowel leerlingen als collega’s. Jij bent belangrijk voor de leerlingen en je weet met rust en humor een goede sfeer te houden. je weet het hoofd koel te houden bij calamiteiten en ad hoc situaties.

 Als conciërge ben jij de spil in de organisatie.

Samen met het team bied je allerlei ondersteunende diensten, tijdens controle-rondes hou je toezicht op de ruimtes, verricht je waar nodig kleine (technische) werkzaamheden. Je zorgt ervoor dat alles klaargezet wordt en op rolletjes loopt. Je ruimt op waar nodig.


Wij vragen

  • Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau.
  • Je hebt zo mogelijk affiniteit met het werken met VSO leerlingen.
  • Je beschikt over een EHBO of BHV diploma of bent bereid deze te halen.
  • Je bent handig en weet (technische) probleempjes goed op te lossen.
  • Je bent communicatief vaardig.
  • Je beschikt over organisatietalent en zorgt ervoor dat de benodigde middelen op het juiste moment beschikbaar zijn.
  • Je signaleert opvallend gedrag, weet wat er in de school speelt en kan hierin adequaat handelen.

Wat wij jou bieden
De functie is ingeschaald in schaal 4 van de CAO-PO (min. € 1.942,- en max. € 2.692,- bij een fulltime benoeming).

• een tijdelijk contract voor de duur van de vervanging
• een financiële tegemoetkoming in reiskosten
• korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
• deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Informatie
Wanneer je aanvullende informatie wilt hebben over de functie kun je contact opnemen met mevrouw Elly Dumond, teamleider De Sprong Maarsbergen, via telefoonnummer 0653234897 of per email: e.dumond@desprong.nl.

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl