Onderwijsassistent Christelijk College Zeist

Het Christelijk College Zeist zoekt per direct 4 fulltime Onderwijs Assistenten

Begeleid, daagt uit en verbindt. Dat is waar het Christelijk College Zeist voor staat.
Door kleine klassen te vormen zijn wij in staat om de individuele leerling meer aandacht te geven en deze kleinschaligheid wordt door ouders en leerlingen enorm gewaardeerd. Wij begeleiden vmbo basis- en kader- en GL/TL-leerlingen uit de wijde omgeving van Zeist in een warme en persoonlijke sfeer naar een oriëntatie op vakmanschap, vervolgonderwijs, zelfstandigheid en een betekenisvolle plek in een globaliserende samenleving. Wil jij hier een bijdrage aan leveren? Dan zijn we op zoek naar jou!

“Wij bieden leerlingen toponderwijs en een prachtige schooltijd"

Onze leerlingen volgen het onderwijs dat bij hen past. Wij willen dat leerlingen een leuke schooltijd hebben en onze school verlaten met een diploma in de hand. Leerlingen die bij het Christelijk College Zeist onderwijs hebben gevolgd, kunnen instromen in alle richtingen van het MBO en de HAVO. Wij nemen elkaar en onze leerlingen serieus en handelen daarnaar.

Onze medewerkers staan naast de leerlingen en zijn een onmisbare schakel in het verkennen van hun latere loopbaan. We zijn een kleine, warme school met enthousiaste leerlingen en medewerkers. Met aandacht en oprechte interesse haal jij het beste in onze leerlingen naar boven.
Deze vacature onderscheidt zich, omdat jij:

 • de mogelijkheid krijgt om jezelf te ontwikkelen en te leren.
 • op het Christelijk College Zeist kan rekenen op een goede begeleiding ook als je al ervaren bent;
 • deel mag uitmaken van een team van bevlogen collega’s;
 • kan rekenen op enthousiasme voor nieuwe ideeën.

Jouw achtergrond

Je bent bevlogen en werkt inspirerend. Jij geeft je eigen invulling aan de functie van onderwijsassistent en je vindt het leuk om je breder in te zetten voor de school. Bij het Christelijk College Zeist lever je een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving. Elke dag is anders en voor jou een feest, want bij ons werk je ook om plezier te hebben.
We zoeken collega’s die:

 • grote affiniteit hebben met vmbo leerlingen;
 • een opleiding volgen tot onderwijsassistent/SPW of deze hebben afgerond;
 • in staat zijn om de leerling te “zien” en te werken vanuit relatie/verbinding;
 • proactief, flexibel, door kunnen pakken en stressbestendig zijn.

Jouw taken

 • Assisteren en ondersteunen van docenten bij hun lesgevende taak;
 • Opvang van leerlingen;
 • Administratieve taken;
 • Vormen van surveillance, bijvoorbeeld in pauzes of bij toetsen;
 • In/bij springen bij allerlei organisatorische werkzaamheden

Wat wij jou bieden

We snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Op die begeleiding mag je rekenen.  Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden zoals:

 • een tijdelijk contract tot einde schooljaar (juli 2023).
 • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring in salarisschaal 6
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten
 • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Direct solliciteren 

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op vrijdag 2 december 2022.

Wil je toch meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de heer P. Bouter, Locatieleider, via e-mail p.bouter@ccz.nu of telefoon: (030) 691 65 51.

Meer informatie over het Christelijk College Zeist vind je op www.ccz.nu .

Het Christelijk College Zeist maakt deel uit van de stichting CVO Groep (www.cvog.nl), een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht. De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl