Docent Nederlands Revius Lyceum Doorn

Revius Lyceum Doorn zoekt per direct een docent Nederlands (eerstegraads) voor 0,5 fte.

Het betreft een tijdelijke vacature gedurende ziekteverlof.

Op het ReviusLyceum in Doorn willen we dat leerlingen én medewerkers voelen dat ze ertoe doen. Leerlingen leren van docenten, van elkaar, uit boeken, door verhalen en
via digitale bronnen. Ze leren door te onderzoeken, te doen en zichzelf uit te dagen door nieuwsgierig, creatief en kritisch te zijn.  Wij leren leerlingen zoveel mogelijk verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen leerproces. Daarnaast stimuleren we elkaar om nieuwsgierig, creatief en kritisch te zijn. En niet onbelangrijk: we werken en leren ook om plezier te hebben! 
 

Iedereen is welkom op onze open christelijke school. Respect voor de ander en openheid naar elkaar zijn voor ons een vanzelfsprekendheid. Wij willen leerlingen opleiden tot (zelf)bewuste, bekwame en kritische burgers die zich betrokken voelen met de wereld om hen heen.  Wij willen met ons onderwijs de blik van onze leerlingen op de wereld verbreden en ze voorbereiden op de toekomst. 

Met aandacht en oprechte interesse haal jij het beste in de leerlingen naar boven. 
Je maakt verbinding met de leerlingen en je brengt jouw vak op inspirerende en bevlogen wijze over. Dat is waar jij als docent Nederlands in uitblinkt. Om dat te kunnen verwezenlijken bieden wij je de faciliteiten die je hiervoor nodig hebt. Je werkt aan de ontwikkeling van je vak en levert daarmee een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving. Het Revius Lyceum Doorn kenmerkt zich bovendien door een collegiale werksfeer.
 
Deze vacature onderscheidt zich, omdat jij:

 • Op het Revius Lyceum kan rekenen op een goede begeleiding ook als je al ervaren bent;
 • De mogelijkheid krijgt om jezelf te ontwikkelen;
 • Deel mag uitmaken van een team van enthousiaste collega’s;
 • Kan rekenen op enthousiasme voor nieuwe ideeën. 
   

Jouw achtergrond
Wij leren leerlingen zoveel mogelijk verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen leerproces. Daarbij leren ze zichzelf doelen te stellen, cyclisch te werken en zichzelf elke dag te verbeteren. Wij reflecteren voortdurend op ons eigen handelen en onze eigen ontwikkeling en verwachten dat ook van onze leerlingen. Aansluitend hierop krijg jij de ruimte om samen met je vakgroep een eigen invulling te geven aan de functie van docent Nederlands want bij ons werk je ook om plezier te hebben. 
Om dat te kunnen doen heb jij:

 • De bevoegdheid om als docent Nederlands te werken of je bent in de laatste fase van je opleiding;
 • ervaring met het lesgeven aan zowel onderbouw als vwo-4 leerlingen; 
 • het enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak; 

Wat wij jou bieden
Door de inzet van docentencoaches word je de hele periode goed ondersteund. Iets bereiken en het ontdekken en ontwikkelen van je talenten kan alleen in een veilige leeromgeving. Wij vinden het belangrijk dat ieder mens, leerling en medewerker zich van betekenis en veilig voelt. We geven elkaar het vertrouwen om te mogen ontdekken wie we zijn, waar we goed in zijn en te leren van onze fouten. 

Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden zoals:

 • een tijdelijk contract,
 • salaris passend bij je opleiding en werkervaring,
 • een financiële tegemoetkoming in reiskosten,
 • korting op een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep,
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering

Solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen.
Jouw motivatie en cv kun je uploaden een meezenden met het formulier.
Reageren kan tot 5 december 2022.
Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met
mevr Eline Grammatikas via e-mail: E.grammatikas@reviusdoorn.nl of telefoonnummer (0343) 412145.

Meer informatie over het Revius Lyceum Doorn vind je op www.reviusdoorn.nl.
Het Revius Lyceum Doorn maakt deel uit van de stichting CVO Groep (
www.cvog.nl),
een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht.
De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl