Docent PIE Beukenrode Onderwijs

Beukenrode Onderwijs zoekt per direct een docent Produceren, Installeren en Energie  (tweedegraads) voor 0,4 - 0,6 fte.

Gaat jouw hart sneller kloppen van techniek en kun je goed met jongeren overweg? Dan ben jij die professional die onze leerlingen naar het examen begeleidt. Beukenrode Onderwijs is een school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs (VSO). Deze kleinschalige voorziening is voor maximaal 150 leerlingen, die (tijdelijk) niet mee kunnen draaien in het reguliere onderwijs.

Binnen Beukenrode Onderwijs staat de relatie centraal. Wij hebben respect voor de ander en leren van elkaar. Wij stimuleren ontwikkeling, waarbij wij aansluiten bij de individuele behoeften van de leerlingen. Samen stellen wij uitdagende en haalbare doelen. Wij bieden duidelijkheid en structuur. Je kunt hier zijn wie je bent en leren van je successen en fouten. In ons leren sluiten wij aan bij de onderwijsbehoeften en het kennisniveau van de leerlingen, waarbij wij vakoverstijgend werken in een veilige en uitdagende leeromgeving. Wij werken aan leerdoelen en zijn diplomagericht ter voorbereiding op passend vervolgonderwijs. In onze communicatie zijn wij transparant en oprecht, met zorg voor elkaar. Er is regelmatig en persoonlijk contact en wij gaan de dialoog aan om elkaar te begrijpen. Wij zeggen wat wij doen en doen wat wij zeggen.

Lekker les geven, genieten van uitdagingen en plezier maken in je werk! Dat is wat we van je vragen. Onze leerlingen zoeken een docent PIE die hen begrijpt, geduld met ze heeft, oog heeft voor hun vaardigheden. Die de geleerde kennis in de praktijk weet te brengen en die leuke lessen geeft. Onze leerlingen genieten ervan als je een flinke portie humor meebrengt.

Deze vacature is net een beetje anders, omdat Beukenrode Onderwijs de verschillende kwaliteiten van het team inzet om de leerlingen te begeleiden bij het behalen van hun doelen. Plezier in het werk is hiervoor belangrijk. Collega’s versterken elkaar door samen te werken, waarbij taken en verantwoordelijkheden duidelijk zijn. Binnen de organisatie zijn planmatig werken en duidelijke communicatie uitgangspunten. Collega’s krijgen de middelen, het vertrouwen en de verantwoordelijkheid om het onderwijs vorm te geven. De groepen zijn samengesteld naar de onderwijsbehoeften en mogelijkheden van de leerlingen.

Neem eens een kijkje in onze school https://www.beukenrodeonderwijs.nl/rondleiding 

Jouw achtergrond 

Onze leerlingen werken toe naar een examen voor vmbo-b/k/t. Ons streven is dat iedere leerling met een diploma op zak de school verlaat. Wij gebruiken de reguliere onderwijsmethodes, maar passen ons onderwijssysteem aan. Beukenrode Onderwijs heeft als een van de weinige VSO-scholen in Nederland een eigen examenlicentie. Als jij graag een bijdrage wil leveren aan de ontwikkeling van onze leerlingen, dan:

 • heb jij de bevoegdheid om als docent PIE te werken óf je bent in de eindfase van je opleiding óf je bent bereid een opleiding te gaan volgen
 • weet jij onze leerlingen een veilige plek te bieden om te ontwikkelen
 • geef je onze doelgroep gewoon goed onderwijs
 • vertaal je moeilijk verstaanbaar gedrag van leerlingen ook naar jouw handelen: wat kan jíj doen?
 • vind je het zelf ook leuk om te leren
 • ben je enthousiast om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van je vak en de school

Ook zij-instromers worden van harte uitgenodigd om te solliciteren!

Wat wij jou bieden
Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden zoals:

 • een  tijdelijk contract met mogelijk uitzicht op een vaste aanstelling
 • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten
 • de mogelijkheid om opleidingen te volgen
 • mogelijkheid tot deelname aan het fietsplan
 • een telefoonvergoeding
 • deelname aan de collectieve zorgverzekering via de CVO Groep
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

Solliciteren
Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden een meezenden met het formulier. Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de teamleider: de heer Mark Sangers, via e-mail M.sangers@beukenrodeonderwijs.nl of telefoonnummer (0343) 413883. De vacature sluit zodra er een passende kandidaat gevonden is.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl