Docent Muziek Revius Lyceum Wijk bij Duurstede

Het Revius Wijk bij Duurstede zoekt per 13 maart 2023 een docent Muziek (tweedegraads) voor 0,4 fte.

Het betreft een vervanging gedurende zwangerschaps- en bevallingsverlof tot 6 juli 2023.

Nu én in de toekomst leerlingen tot hun recht laten komen in hun ontwikkeling tot sterke individuen. Kansen zien en benutten, uitdagen en in een kleinschalige en veilige omgeving de basis leggen voor de toekomst. Dat is hoe wij met onze leerlingen werken. Zij hebben hun eigen verantwoordelijkheid en worden daar door ons in ondersteund. We werken in teamverband en volgen binnen die teams de ontwikkeling en maken samen onderwijs.

"Gezien, gekend, gehoord”

Door onze kleinschalige opzet kennen we onze leerlingen en kennen zij ons. Veilig rustig én gezellig, dat kenmerkt Revius Wijk.

Revius Wijk draagt het vak muziek een warm hart toe. Zo bieden wij de leerlingen extra muziek aan tijdens de Plus Groep op dinsdagmiddag. Maar wij doen meer met de leerlingen zoals de jaarlijkse musical, een heuse creatie voor en door leerlingen. Natuurlijk zal het eindresultaat met trots gepresenteerd worden, maar de weg ernaartoe is evengoed ontzettend leuk. Samen met een gezellige groep iets moois neerzetten, geeft een goed gevoel.

Waar deze vacature zich in onderscheidt

Wij rekenen op jou om het vak muziek extra impuls te geven door;

 • De schoolband te begeleiden;
 • Muziek partijen uit te schrijven voor collega’s en leerlingen;
 • Bij te dragen aan de repetities en uitvoeringen van de musical “The Greatest Showman”;
 • Je lessen te verrijken met actuele liedjes.

Jouw achtergrond

Vak inhoud is belangrijk, waarbij we altijd zoeken naar onderlinge verbanden en de relatie met de buitenwereld. Hierdoor wordt het leren voor leerlingen betekenisvol. Leerlingen werken regelmatig samen en zoeken naar oplossingen voor realistische vraagstukken. Aansluitend hierop krijg jij de ruimte om samen met je vakgroep een eigen invulling te geven aan de functie van docent muziek want bij ons werk je ook om plezier te hebben. Om dat te kunnen doen heb jij:

 • de bevoegdheid om als docent muziek te werken of in de laatste fase van je opleiding,
 • het enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak,
 • affiniteit met een breed scala aan leerlingen, van vmbo kader/basis tot tweetalig vwo,
 • ervaring met de methode Beats ’n Bits.

Wat wij jou bieden

Wij snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Daarom krijg je een goede begeleiding om je op weg te helpen. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo, zoals:

 • tijdelijk contract van 13 maart 2023 tot 8 juli 2023,
 • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring (schaal LB),
 • een financiële tegemoetkoming in reiskosten,
 • deelname aan een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep,
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

Solliciteren

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. Reageren kan tot 3 februari 2023. Wil je meer informatie over deze vacature? Neem dan contact op met Tilly Ubaghs via e-mail: T.ubaghs@reviuswijk.nl of via telefoonnummer (0343) 571539.

Meer informatie over het Revius Wijk bij Duurstede vind je op www.reviuswijk.nl. Het Revius Wijk maakt deel uit van de stichting CVO Groep (www.cvog.nl) een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht. De CVO Groep Zuidoost Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl