Docent Lichamelijke Opvoeding Christelijk College Zeist

Het Christelijk College Zeist zoekt met ingang van 1 september 2023 een docent Lichamelijke Opvoeding voor 0.8 fte.
 
Begeleid, daagt uit en verbindt. Dat is waar het Christelijk College Zeist voor staat.
Door kleine klassen te vormen zijn wij in staat om de individuele leerling meer aandacht te geven en deze kleinschaligheid wordt door ouders en leerlingen enorm gewaardeerd. Wij begeleiden vmbo basis- en kader- en GL/TL-leerlingen uit de wijde omgeving van Zeist in een warme en persoonlijke sfeer naar een oriëntatie op vakmanschap, vervolgonderwijs, zelfstandigheid en een betekenisvolle plek in een globaliserende samenleving.
 
“Wij bieden leerlingen toponderwijs en een prachtige schooltijd"
 
Onze leerlingen volgen het onderwijs dat bij hen past. Wij willen dat leerlingen een leuke schooltijd hebben en onze school verlaten met een diploma in de hand. Leerlingen die bij het Christelijk College Zeist onderwijs hebben gevolgd, kunnen instromen in alle richtingen van het MBO en de HAVO. Wij nemen elkaar en onze leerlingen serieus en handelen daarnaar.
Onze docenten staan naast de leerlingen en zijn een onmisbare schakel in het verkennen van hun latere loopbaan. We zijn een kleine, warme school met enthousiaste leerlingen en leraren. 
 
Jouw achtergrond
Het Christelijk College is op zoek naar een sportieve, flexibele en enthousiaste LO-docent. Jij bent die echte teamspeler met kracht in samenwerken en organiserend vermogen. Binnen de sectie LO hebben we er graag een collega bij die innovatief is binnen het vakgebied van LO en met ons het vak binnen het CCZ naar een hoger platform wil tillen. Niet alleen op lesgebied maar bijvoorbeeld ook in organisatie van allerlei externe sportactiviteiten. Voornaamste doel is om leerlingen een zo breed mogelijk bewegingsonderwijsaanbod te kunnen aanbieden en dat ze gaan ervaren dat sporten en bewegen zo ontzettend leuk en fijn is! Elke dag is anders en voor jou een feest want jij haalt plezier uit het werken met de levendige vmbo-jeugd.
Om dat te doen,  
 heb jij een een afgeronde opleiding tot docent lichamelijke opvoeding;
• ben je een geboren inspirator en weet je jouw leerlingen te boeien met je lessen;
werk je graag samen met collega's;
 kan je schakelen als de beste.
 
Wat wij jou bieden
We snappen dat in een nieuwe werkomgeving goede begeleiding essentieel is voor een goede start. Door de inzet van docentencoaches word je het hele jaar goed ondersteund.
Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende (secundaire)arbeidsvoorwaarden zoals:
een tijdelijk contract met uitzicht op een vaste aanstelling bij gebleken geschiktheid,
salaris dat afhankelijk is van je werkervaring,
een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten,
eindejaarsuitkering van 8,33%,
een ruim scholings- en professionaliseringsbeleid,
ruime inzet individueel keuzebudget,
telefoonvergoeding,
mogelijkheid tot deelname aan het fietsplan,
deelname aan een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep,
deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.  

 

Direct solliciteren 

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op 15 augustus 2023.
Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met de heer D. van Donselaar, directeur, via e-mail: d.vandonselaar@cvog.nl of telefoon: (030) 691 65 51.

Meer informatie over het Christelijk College Zeist vind je op www.ccz.nu .

Het Christelijk College Zeist maakt deel uit van de stichting CVO Groep (www.cvog.nl), een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht.
De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.
 

 

Werken bij CVO Groep

Voor een uitdagende baan in het voortgezet onderwijs biedt de CVO Groep je alle ruimte. Onze kernwaarden zijn: leren en ontwikkelen, geborgenheid en respect, uitdagend en inspirerend, kwaliteitsrijk.

Meer over CVO Groep
Contactgegevens

Graaf Adolflaan 4
3708 XB Zeist

(0343) 48 99 11
info@cvog.nl